O nás

Logo


Síť ZlonínNET zajišťuje pro své zákazníky připojení k internetu, hlasové a IT služby.

Připojení k internetu poskytujeme na technologii bezdrátového pokrytí všech oblastí (viz Pokrytí). Umíme kvalitně připojit jak zákazníky z řad rodinných domků a domácností, tak i menší až střední firmy.

Pro naše zákazníky služby Internet nabízíme také možnost sledování IPTV (televizní vysílání přes internet). Na této službě plně spolupracjeme s IPTV platformami LEPŠÍ TV a SLEDOVÁNÍ TV


Hlasové služby poskytujeme na nejmodernější technologii IP telefonie. Uspokojíme i nároky velké firmy s desítkami provozoven po celé ČR, včetně požadavku na profesionální call centrum. Ale i pro domácnosti nabízíme kvalitní volání do všech národních i mezinárodních sítí za velmi přijatelné ceny.

Mezi IT služby, které nabízíme, patří nabídka instalace a provoz IP kamer pro dohled nad domem, zahradou, provozními halami atd.

V rámci naší sítě Vám vytvoříme virtuální datový prostor, kam si můžete bezpečně ukládat důležitá data, která Vám navíc budou dostupná i mimo naší síť, pomocí přístupu přes internet.

V případě, že potřebujete provést instalaci nové nebo opravu stávající televizní, rozhlasové nebo satelitní antény a navazujících rozvodů, můžete se na nás opět obrátit. K tomu samozřejmě náleží i instalace anténních stožárů a nosičů.

Našim zákazníkům nabízíme pomoc s opravami jejich PC a notebooků, instalace nových operačních systémů nebo stavby nových PC se zaměřením na určitý druh využití (kancelářské, multimediální, herní ...)

Pomůžeme vám s návrhem firemní (ale i větší domácí) datové sítě, poradíme s výběrem aktivních LAN prvků a jejich nastavením.

Od roku 2014 nabízíme také instalace zabezpečovacích systémů pro rodinné domy s napojením na GSM síť, které umí při vyhlášení poplachu zaslat SMS na nastavená telefonní čísla.

Naše firma je registrovaný subjekt u Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) - registrace.

Podřízené stránky (1): Nový bankovní účet