Služba IP kamery

3Mpix kompaktní IP kamera LA3040TV (PoE, IR do 40m, 2.8-12mm)Od září 2012 je možné si na síti ZlonínNET objednat i službu umístění IP kamery v prostoru účastníků této sítě.
Kamery je možné umisťovat jak do venkovního prostoru, tak do prostor vnitřních a s jejich pomocí sledovat zahradu, příjezdovou komunikaci, dětský pokoj, nebo třeba okolí celého domu.
Každý uživatel této služby dostane přidělenu IP adresu přes kterou se bude moci přihlásit ke svým kamerám jak ze sítě ZlonínNET, tak i odkudkoliv z internetu - tedy například pro dohled nad domovem z místa pracovišt
ě nebo z dovolené. Samotné zalogování do systému 3Mpix IP DOME kamera Signal HDV-190 (3 Mpix, 2,8 - 12 mm, 0,01 lx, IR do 30m)kamery, které umožní sledovat její záběry, je dále zabezpečeno heslem.
 
 Jako ukázka, jak může systém fungovat, slouží tento odkaz (dostupný z internetu) na kameru umístěnou v páteřní síti ZlonínNET. Pro přístup na kameru ze sítě ZlonínNET použijte tento odkaz. Jako login vyplňte "zloninnet". Heslo nechte prázdné.
Odkaz na aktuální snímek z IP kamery ZloninNET je zde.