Služba Televize - Sledování TV

Platforma IPTV od Sledování TV je jedna z nejpopulárnějších v ČR. Zákazníci si cení velký výběr
nabízených TV stanic včetně oblíbených sportovních, dokumentárních i filmových.
Na rozdíl od satelitního operátora Skylink, si Sledování TV drží nabídku TV stanic stále bohatou. Proto i dnes zde najdete české verze Eurosportu 1 i 2, dokumentární stanice Discovery apd. Při snižování atraktivity nabídky Skylinku je přechod na IPTV se Seldování TV rozumnou alternativou.

Nabídka na této platformě je rozdělena na více balíčků, takže zákazníci, kteří dávají přednost větší granularitě nabídky si mohou lépe nastavit svou vlastní TV.

Komu stačí základ, což jsou stanice, které lze chytat i na běžnou DVB-T anténu, volí nabídku START, ovšem celoplošné stanice jsou ve Full HD rozlišení a vše je možné sledovat pořady v době, kdy mají čas a ne jen když je vysílá TV stanice. Hlavní výhody IPTV platformy jsou tedy zachovány.

Zejména klienti, kteří litují snižující se nabídky v balíčku Kombi satelitního opetátora Skylink, mohou přejít k IPTV a pořídí si balíček BASIC. Najdou zde vše, na co jsou ze satelitu zvyklí a hlavně se jim objeví stanice, které již Skylink nenabízí a divákům chybí.

Další balíčky jsou již koncippovány jako tématické doplňky k balíčku START. Jsou to SPORT, FILM, DOKUMENTY, EROTIKA, DĚTI, HBO  ... Pro ty, kteří si nechtějí lámat hlavu s balíčky a chtějí mít nabídku co nejširší, zvolí balík MAXI a dostanou do své TV vše, co je na platformě SledováníTV k dispozici.

Samozřejmě i na této platformě funguje možnost sledovat své oblíbené pořady na různých zařízeních. Pokud tedy nejste zrovna doma u své SAMRT TV, můžete si telefizor udělat ze svého chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Stačí být jen připojen k internetu. Výhodou je, že platforma IPTV používá nejmodernější kódování, které šetří přenášená data, takže pokud se podíváte na dovolené na své oblíbené pořady přes mobilní připojení, nezrujnuje vám to datový kredit u mobilního operátora. A všechny programy z vašeho balíčku vám budou fungovat nejen v ČR, ale také na území Evropské unie.


Comments