Služby IT

Sestavení nových PC včetně multimediálních center

Každé PC jednoho dne zastará a je třeba pořídit nové. Pokud si sami neumíte nebo nechcete stavět nové PC a kupovat sestavené PC ze supermarketu, kde nemůžete ovlivnit jednotlivé komponenty, nabízíme vám sestavení PC
Kancelářské PC
přesně podle toho, k čemu jej míníte používat.
Námi navržená sestava bude dobře fungovat se všemi aplikacemi, které budete potřebovat a nebudete za ni platit více než je pro takto výkonné PC nutné. K počítači doporučíme vhodné periferie a doplňky (monitory, tiskárny, skenery, kamery, ozvučení ...)

Dnešní moderní domácnosti stále více ustupují od klasického provedení jednotlivých zařízení pro multimediální zábavu a přecházejí na centra, jejichž srdcem jsou počítače. O co se jedná? Místo DVD přehrávače, CD přehrávače, rozhlasového přijímače, kazetového přehrávače ... máte u televizoru jen jedno zařízení, kterým je multimediální PC. Neznamená to, že by vedle TV stála klasická počítačová skříň. Naopak, skříň pro multimediální PC vypadá velmi podobně jako skříň pro DVD nebo CD přehrávač.
Uvnitř je počítač, který je dobře přizpůsoben k tomu, aby uměl co nejlépe přehrávat video (samozřejmě i v HD nebo i ultra HD rozlišení), hudbu, fotografie, může být vybaven tunerem pro DVB-T, DVB-S, rozhlas, má samozřejmě mechaniku pro čtení disku CD, DVD, případně i BlueRay. A hlavně má velký pevný disk, připojení k domácímu NAS serveru, připojení k internetu
Multimediální centrum zábavy
... Jeho video výstup může být vyveden na velký LED nebo plazmový televizor, nebo jen na dostatečně velký LED monitor, případně na projektor. Audio může být připojeno buď přímo na sestavu aktivních reproduktorů, nebo přes výkonový zesilovač na sestavu hifi reproduktorů stereo, nebo 5.1 (7.1) pro domácí kino.
Výhody jsou zcela jasné. Toto centrum přehraje vaše CD, nebo DVD disky, ale také umí pracovat s velkou pamětí pro terabyty dat, takže si všechny vaše filmy, hudbu, fotografie, nahrávky z vlastní videokamery... můžete uložit na jedno místo a už nikdy nic nehledat, nemít celou skříň plnou kazet nebo CD/DVD, protože všechno je uloženo uvnitř na pevném disku.
Zároveň je možné se kdykoliv podívat na internet, přečíst si poštu, nebo si s dětmi zahrát nějakou PC hru.

Servis PC/NTB
Máte problémy s vaším počítačem? Něco se rozbilo,
padá vám operační systém nebo nějaká aplikace, počítač už je pomalý a chtěl by trochu rozhýbat, nebo chcete jen nainstalovat novější verzi operačního systému? Poradíme, seženeme náhradní díly a vyměníme je za rozbité, zjistíme, vyčistíme počítač od zbytečného SW, reinstalujeme operační systém, omladíme starší PC novými součástkami.
Zřízení virtuálního diskového prostoru v síti ZlonínNET

Zákazníci sítě ZlonínNET mají možnost si objednat ke službě přístupu do internetu také službu prostoru pro ukládání svých souborů na virtuální disk na serverech ZlonínNET. Data budou chráněna proti neoprávněnému přístupu heslem, budou uložena na dvou místech jako ochrana před poruchou HW a budou pro Vás přístupná i z internetu, pokud je budete potřebovat jinde než na síti ZlonínNET.

Prostor na serverech ZlonínNET pro webovou prezentaci
Máte firmu a chcete vystavit její stránky na internetu, chcete mít vlastní osobní stránky, nebo chcete se svými přáteli sdílet
fotografie... Důvodů proč mít vlastní web je spousta. Ať máte jakýkoliv, my vám pro vaši prezentaci poskytneme dostatečný prostor na našich serverech, které běží 24 hodin denně a jsou neustále připojeny do sítě internet. Budete-li chtít, s vytvořením vašich stránek pomůžeme.

Zajištění a správa domén II. řádu
PřeneSpráva doménchte starosti se správou domény na nás. Ověříme, zda je vámi vybraná doména dostupná, případně navrhneme nějaké alternativy, doménu objednáme, nastavíme a pečujeme o to, aby vám patřila tak dlouho, jak budete chtít.

Comments