TV/SAT antény a rozvody

Kromě IT služeb naše firma nabízí také montáže, opravy a udržbu televizních, rozhlasových a satelitních antén a návazných rozvodů.
Anténa DVB-T


Díky digitalizaci pozemního TV vysílání je na většině území ČR pokrytí velmi kvalitním signálem, který netrpí problémy, jež trápily signál analogový (šum, duchy, rozlaďování kanálových jednotek ...)
VKV anténa
DVB-T signál je na televizoru buď velmi kvalitní nebo nekoukatelný. Aby se na vašich televizorech objevoval jen ten kvalitní signál, se umíme postarat my.

Provádíme jak prvoinstalace na nových rodinných nebo bytových domech, tak řešíme i opravy starších rozvodů, nebo dosměrování antén pro příjem nových multiplexů.
Satelitní anténa

Pro zájemce o satelitních příjem, kde je možné dnes přijímat již všechny hlavní programy českých TV stanic v HD kvalitě, nabízíme prodej, instalace a naladění kompletů pro příjem DVB-S a DVB-S2  signálů.
Provádíme také dosměrování parabolických antén, které otočil silný vítr, nebo v případě, že zákazník chce sledovat programy z jiné družice. Případně zajistíme příjem signálu z více družic na jedné parabolické anténě.

Podle požadavků zákazníků navrhneme optimální zařízení (set-top-box, velikost antény, konvertor, systém příjmu z více družic ...) komplet přivezeme, namontujeme a naladíme požadované programy. V případě, že zákazník nemá vyhovující anténní nosič nebo stožár, provedeme montáž nového a vyhovujícího.
Comments