Vstupní systémy

Každý dům, ať už rodinný nebo bytový, potřebuje řešit otázku vstupního systému, který v moderní době nahrazuje dnes už dožívající zvonky.
Čím dál častěji se lidé nespokojí s pouhým tlačítkem, které rozezvučí zvonek a nic víc neumí. Moderní domácnost chce dnes něco více. 80% informací člověk přijímá zrakem, takže chce vidět i toho, kdo zvoní u jeho dveří.

Naše firma pro rodinné domy nabízí vstupní systémy, které v sobě integrují zvonkové tlačítko i s videokamerou a interkomem a na druhé straně velký barevný panel s vysokým rozlišením a ovládáním elektromagnetického zámku v brance.
Panelů může být i více (až 5) a mohou tak být umístěny v různých částech domu, aby mohly kdekoliv informovat, že někdo zvoní. K systému lze doplnit i dvě
samostatné kamery, které uživatele informují o dění kolem domu.
Velkou výhodou je i funkce uložení snímku každého, kdo zazvoní. Máte tak přehled o tom, kdo u Vás zvonil, když jste nebyli doma.
V případě instalace více panelů v domě, je možné využít i funkce interkomu mezi jednotlivými panely. Není pak problém například zavolat manžela k jídlu, když je aktuálně v pracovně nebo v dílně. :o)

Pro bytové domy nabízíme řadu vstupních systémů
Bticino od firmy Legrand. Jedná se o velmi kvalitní systém, který svými funkcemi vyhoví většině požadavků zákazníků a má i velmi pěkný design.
Systém lze instalovat i v provedení antivandal, což ocení majitelé bytových domů, kde mají problémy se stálým poškozováním zvonků chuligány.
Také tento systém lze doplnit o nezávislé kamerové jednotky, napojit na vjezdové brány a závory, osvětlení
chodeb a vjezdových komunikací atd. Nejvyšší řada domácích videotelefonů disponuje funkcí připojení k WiFi síti a díky aplikaci v mobilním telefonu Vás může systém informovat, že někdo zvoní na Vaše dveře i když nejste zrovna doma.
Elektromagnetický zámek systému Bticino je možné ovládat číselným kódem, RF čtečkou, nebo snímačem otisků prstů.

Všechny vstupní systémy naše firma instaluje po předchozí konzultaci přímo na místě plánované instalace. Součástí konzultace je také vytvoření kalkulace na poptávanou instalaci.

Comments